Розпочинаємо знайомство з викладачами Київського медичного університету

Збираєтеся вступати до Київського медичного університету, тож чому б не дізнатися більше про майбутніх викладачів?
Наш університет в цьому році святкує своє 30-річчя. За ці роки КМУ став одним з провідних приватних університетів Україні, і цим ми завдячуємо нашим викладачам. Тож, ми почитаємо розповідати про науково-педагогічних працівників, які є визнаними фахівцями в Україні та за кордоном.

Копчак Оксана Олегівна, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації, доктор медичних наук, професор.
Оксана Олегівна закінчила з відзнакою Національний медичний університет імені О. О. Богомольця – її ім’я занесене до «Золотої книги пошани» цього вищого навчального закладу.

У 2016 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук (тема «Когнітивні, психоемоційні та клінічні особливості при судинній патології головного мозку і метаболічному синдромі у осіб різного віку»).

Коло наукових інтересів складають проблеми діагностики та лікування розсіяного склерозу, судинних уражень нервової системи, когнітивних розладів судинного та нейродегенеративного генезу.

Оксана Олегівна – керівник аспірантури та клінічної ординатури Університету з дисципліни «Неврологія». Відповідає за підготовку методичних матеріалів і проведення навчання з групами англомовних студентів.

Вона авторка понад 100 наукових праць, методичних рекомендацій із неврології для викладачів і студентів англійською мовою. Має авторські свідоцтва на винаходи, деклараційні патенти.

Оксана Олегівна – знаний за кордоном фахівець, дійсний член Європейської академії неврології, член спілки неврологів та психіатрів України. У 2022 році на конкурсній основі вона була обрана до Асамблеї делегатів Європейської академії неврології (EAN), як індивідуальний делегат від України на період 2022-2025 рр. Вона єдиний український представник, який увійшов до складу цієї організації.

Наразі Оксана Олегівна активно бере участь у клінічних мультицентрових дослідженнях. Професор Копчак є організатором та учасником міжнародних проектів Київського медичного університету. Зокрема, у 2018-2020 рр. вона брала участь в міжнародних проектах України, Норвегії та Вірменії – UNA (Ukraine-Norway-Armenia) та TRoNA (Trondheim and Nagoya) з проблем психічного здоров’я.

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 23 травня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
17 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024