Провідний лікар-трихолог Хобзей Кузьма Миколайович прочитав лекцію нашим інтернам

Київський медичний університет залучає до підготовки інтернів найкращих фахівців. На зустрічі Student Derma Club, яка відбулася 18 березня, один з провідних українських лікарів-трихологів, Хобзей Кузьма Миколайович,  спеціаліст з хірургічного відновлення волосся, член European Hair Research Society, член правління Українського товариства дослідження волосся прочитав лекцію на тему: «Трихологія. Методи дослідження росту волосся».

Після лекції наші лікарі-інтерни-дерматовенерологи та їх керівник, модератор заходу Білоусова Інна Володимирівна, к.мед.н., доцент, завідувач курсу “Шкірні та венеричні хвороби” кафедри інфекційних хвороб, фтизіатрії  та пульмонології КМУ, презентували та обговорили основні клінічні випадки.

Дякуємо організаторам та учасникам за цікавий і корисний захід та чекаємо на нові зустрічі у рамках Student Derma Club!

19.03.2021
ЖОВ
Екскурсія до Національного музею історії медицини
Екскурсія відбудеться 19 жовтня 2021 року о 16:00.
07 Жовтня 2021
ЖОВ
Курси з народної та нетрадиційної медицини
Тривалість: 20.10.2021 - 17.11.2021