Провідний лікар-трихолог Хобзей Кузьма Миколайович прочитав лекцію нашим інтернам

Київський медичний університет залучає до підготовки інтернів найкращих фахівців. На зустрічі Student Derma Club, яка відбулася 18 березня, один з провідних українських лікарів-трихологів, Хобзей Кузьма Миколайович,  спеціаліст з хірургічного відновлення волосся, член European Hair Research Society, член правління Українського товариства дослідження волосся прочитав лекцію на тему: «Трихологія. Методи дослідження росту волосся».

Після лекції наші лікарі-інтерни-дерматовенерологи та їх керівник, модератор заходу Білоусова Інна Володимирівна, к.мед.н., доцент, завідувач курсу “Шкірні та венеричні хвороби” кафедри інфекційних хвороб, фтизіатрії  та пульмонології КМУ, презентували та обговорили основні клінічні випадки.

Дякуємо організаторам та учасникам за цікавий і корисний захід та чекаємо на нові зустрічі у рамках Student Derma Club!

19.03.2021
ЧЕР
XXVI урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021