Пройшов стоматологічний тренінг для абітурієнтів

3 червня 2022 року у Центрі симуляційного навчання та оцінювання Київського медичного університету відбувся відкритий тренінг для абітурієнтів, які планують вступати на стоматологічний факультет. Наші майбутні вступники змогли сповна відчути себе практикуючими лікарями-стоматологами та відпрацювати на манекенах базові стоматологічні навички.

Тренінг був поділений на теоретичну та практичну частини. Теоретичну частину провела хороший друг і давній партнер Київського медичного університету Оксана Докашенко, менеджер з клінічної освіти стоматологічної компанії «DentsplySirona». Вона розповіла майбутнім вступникам про новітні стоматологічні технології та про досягнення наших студентів на міжнародних олімпіадах і конкурсах.

Практичний майстер-клас провів для абітурієнтів Дмитрашко В’ячеслав Владиславович, асистент кафедри терапевтичної стоматології, випускник КМУ, зокрема він розповів про організацію робочого місця лікаря-стоматолога, ознайомив присутніх з професійною гігієною порожнини рота, показав на манекенах лікування карієсу та допоміг абітурієнтам змоделювали зуб с композитних матеріалів.

Вступники були у захваті від тренінгу, який переконав їх, що вони на правильному шляху і докладуть всіх зусиль, щоб восени стати студентами стоматологічного факультету Київського медичного університету.

Ми чекаємо вступників на наших наступних тренінгах, інформація про які буде розміщена на нашому сайті.

Дякуємо організаторам та Оксані Докашенко за проведення корисного та цікавого тренінгу!

Контакти приймальної комісії
Е-mail: admission@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (050) 337-81-01 (Viber, Telegram), +38 (068) 854-40-31
Сайт: https://kmu.edu.ua/prijmalna-komisiya/

Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024