ПОДІЇ | Всі Події

Пройшов цикл тематичного удосконалення «Сучасні підходи до лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота та червоної облямівки губ»

З 4 по 8 грудня 2023 року, вперше на кафедрі терапевтичної стоматології та пародонтології стоматологічного факультету Київського Медичного Університету було проведено тижневий цикл тематичного удосконалення «Сучасні підходи до лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота та червоної облямівки губ» під керівництвом завідувача кафедри Копчак Оксани Вікторівни, доктора медичних наук, професора.

Протягом тижневого циклу тематичного удосконалення викладачами кафедри Азаровим Олексієм Вікторовичем, кандидатом медичних наук, доцентом, Оболонською Ганною Олександрівною, кандидатом медичних наук, асистентом та Куліш Альоною Станіславівною, асистентом були детально розглянуті питання щодо факторів ризику виникнення захворювань слизової оболонки порожнини рота (СОПР), клінічного перебігу, діагностики, диференційної діагностики та лікування травматичних уражень СОПР, захворювань губ та язика, особливостям клінічних проявів у порожнині рота низки соматичних хвороб та критеріїв діагностики.

Також були обговорені питання клінічної картини, діагностики та лікування облігатних і факультативних передракових захворювань СОПР та червоної облямівки губ та проведено з слухачами розбір клінічних випадків найбільш поширених захворювань СОПР.

У результаті проходження циклу тематичного удосконалення учасники отримали посвідчення та 25 балів БПР для присвоєння або підтвердження кваліфікаційної категорії.

Дякуємо організаторам і учасникам за участь циклі тематичного удосконалення!

21.12.2023
ПОДІЇ | Всі Події
20
ЧЕР
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 20 червня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
13 Червня 2024
21
ЧЕР
Конференція “Розвиток цифрової освіти медичних та фармацевтичних працівників на етапах цифрової трансформації охорони здоров’я та розбудови електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ)”
Конференція відбудеться 21 червня 2024 року о 10:00 у флагманському кампусі Університету за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
19 Червня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери