Програма “Ректор On-line” розпочинається!

Шановні студенти!

З метою підвищення якості освіти ми хочемо почути вас та зробити все можливе, щоб ви були задоволені навчальним процесом.
З жовтня 2016 року ми запускаємо Програму «Ректор on-line». Це означає, що ми розробили відповідний сервіс прямих питань до Ректора, який ви можете побачити на сайті kmu.edu.ua, серію анонімних on-line опитувань на сервісі Google та серію тематичних on-line вебінарів, за допомогою яких ви зможете поставити питання до Ректора. Дату та час ефіру дізнавайтеся на офіційному сайті Університету kmu.edu.ua та отримуйте на свій e-mail. Чекаємо на ваші запитання, дякуємо за увагу! А перша трансляція запланована на 27 жовтня о 19 годині.

Адміністрація КМУ.

19.10.2016
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021