Профорієнтаційна зустріч зі студентами-медиками щодо вступу до інтернатури

22 березня 2024 року відбулася профорієнтаційна зустріч зі студентами 6 курсу медичного факультету щодо вступу до інтернатури. На зустріч завітали представники мережі медичних центрів “Гармонія здоров’я” Козлов Вадим Владиславович і Тінякова Маріанна Миколаївна та представник мережі медичних центрів “Медіан” Блажієвська Ольга Романівна.

Представники асоційованих клінік розповіли про особливості навчання на практичній частині інтернатури на базі клінік, надали цінні поради щодо вибору майбутньої спеціальності та перспективи працевлаштування після завершення навчання в інтернатурі.

З метою популяризації спеціальності інтернатури “Педіатрія” на зустріч було запрошено провідного спеціаліста мережі центрів “Kinder klinik”, лікаря-педіатра Качалову Ольгу Сергіївну, яка прочитала студентам мотивуючу лекцію на тему “Педіатрія – мій вибір професії” та розповіла про переваги професії педіатра.

Завідувач кафедри педіатрії Шевченко Тетяна Антонівна розповіла що слід знати про професію педіатра та зупинилася на основних ключових моментах, а саме, відповідальності лікаря та особливості спілкування з батьками тощо.

Декан медичного факультету Полесова Таміла Равільєвна зазначила, що педіатр – це одна з професій, про яку говорять, як про покликання та про те, що педіатрія вимагає від лікарів більше особливих вмінь, оскільки діти не завжди можуть розповісти про свої симптоми.

Завідувач відділу інтернатури Двірська Оксана Василівна розповіла майбутнім інтернам про вступ та організацію навчання в інтернатурі, переваги інтернатури у КМУ, особливості обрання бази стажування, додаткові освітні компоненти та гранти на навчання в інтернатурі від асоційованих клінік.
Студенти мали можливість поставити запитання щодо навчання в інтернатурі та отримати вичерпні відповіді на них.

Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024