Професор Копчак Оксана Олегівна взяла участь в MS Milan 2023

Копчак Оксана Олегівна, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського Медичного Університету відвідала знакову наукову подію в світі неврології, а саме 9th Joint ECTRIMS-ACTRIMS Meeting (MS Milan2023), що пройшов 11-13 жовтня 2023 року в місті Мілані (Італія).

Ця подія зібрала провідних лікарів-неврологів з усього світу, а широкий спектр сесій та презентацій конгресу забезпечив огляд останніх досліджень та проривів у лікуванні та менеджменті розсіяного склерозу (РС). Різноманітні теми конгресу, включали інноваційні методи діагностики та комплексні підходи до лікування РС, що дозволило учасникам отримати всебічне уявлення про цю проблематику.

Окрім інформативних сесій, учасники заходу мали широкі можливості для нетворкінгу та налагодження партнерських стосунків. Спілкування пані Копчак з колегами-медиками (prof. Gavin Giovannoni (UK), prof. Stephen L. Hauser ( USA), дослідниками та експертами галузі дозволило провести важливі дискусії та встановити зв’язки, які, безсумнівно, сприятимуть подальшій науковій співпраці.

Одним з аспектів конгресу, був акцент на інклюзивності з залученням хворих на РС. Пацієнти з розсіяним склерозом поділилися своїми особистими історіями. Ця взаємодія слугувала нагадуванням про вплив розсіяного склерозу на людину і посилювала потребу в постійному вдосконаленні методів лікування та догляді за пацієнтами.

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024