ПОДІЇ | Всі Події

Продовжуємо знайомство з викладачами Київського медичного університету

У цьому році Київський медичний університет святкує 30-річчя з дня заснування. Головне досягнення нашого Університету – це наші викладачі, студенти та випускники. В Університеті працюють вчені зі світовими іменами, члени міжнародних асоціацій, що оперують та викладають у провідних клініках і університетах світу. Ми продовжуємо вас з ними знайомити.

У Київському медичному університеті викладає Тимофєєв Олексій Олександрович – один з найвідоміших фахівців зі щелепно-лицевої хірургії в Європі та світі.

Олексій Олександрович, завідувач кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії (з 1998 року) доктор медичних наук, професор,  головний спеціаліст Міністерства охорони здоров’я України за фахом “щелепно-лицева хірургія”, академік Української академії наук, Президент Української асоціації щелепно-лицевих хірургів і хірургів-стоматологів, член Європейської і Міжнародної асоціації щелепно-лицевих хірургів.

Професор О. О. Тимофєєв створив школу хірургів, єдину в Україні, які володіють усіма методами хірургічного лікування захворювань щелепно-лицевої ділянки та шиї (запальні захворювання та травматичні пошкодження, патологія слинних залоз, реконструктивно-відновлювальні операції, пухлини та пухлиноподібні утворення кісток обличчя та м’яких тканин, естетична хірургія, імплантологія та т.п.). Методи лікування професором Тимофєєвом гострих гнійно-запальних захворювань м’яких тканин щелепно-лицевої ділянки, впроваджені у лікувальних закладах Франції, Іспанії, США. Професор О. О. Тимофєєв читає лекції та оперує не лише в клініках України, але і за її межами (Ліван, Йорданія, Німеччина та ін.). Проводить спільні наукові дослідження з іноземними клініками.

Олексій Олександрович — автор понад 450 наукових праць, 44 винаходів, 2 монографій, 4 навчальних посібників і 7 підручників.

Заслуги Олексія Олександровича високо оцінені за кордоном. У 1996 році йому присвоєне звання DDG (заступник Генерального директора Міжнародного біографічного Центру, Кембридж (Велика Британія)), в США — DG (Американський біографічний інститут, Північна Кароліна).

У 2000 році нагороджений дипломом “За досягнення у 20-му сторіччі” (Велика Британія). Олексій Олександрович – Заслужений діяч науки і техніки України (2002), нагороджений – Медаллю Свободи (США) (2006), указом Президента України нагороджений орденом “За заслуги” III ступеня (2008), людина року – 2009 (за версією ABI, США). Нагороджений дипломом Президії Академії медичних наук України (2005), Міністерством освіти і науки України – нагрудним знаком “Петро Могила” (2008), почесними грамотами МОЗ України (2002, 2005, 2009) та Кабінету Міністрів України (2010), золотою медаллю і дипломом “За заслуги” Європейською науково-промисловою палатою (Бельгія, 2013).

07.07.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери