ПОДІЇ | Всі Події

Про участь кафедри педіатрії КМУ УАНМ у науково-практичній конференції

24-25 листопада 2016 року в залі Національного військово-медичного клінічного центру м. Києва відбулася міжнародна Науково-практична конференція «Актуальні інфекційні захворювання. Особливості клініки, діагностики, лікування та профілактики в сучасних умовах».

Активну участь у роботі конференції приймала кафедра педіатрії Київського медичного університету. Відкрив конференцію д.мед.н., професор кафедри військової терапії УВМА-Трихліб В.І. З дуже цікавими доповідями виступили Голубовська О.А. – головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності інфекційні хвороби; Чернишова Л.І., головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю дитяча імунологія, Виговська О,В., д.мед.н., професор кафедри дитячих інфекційних хвороб Національного медичного університету ім. Богомольця та багато інших.
Заславська Г.О. завідувач кафедри педіатрії Київського медичного університету, виступила з доповіддю «Ураження гепатобіліарної системи, нирок, психоемоційної сфери  при герпесвірусних інфекціях у дітей».
На конференції були присутні студенти 5-го курсу Київського медичного університету та викладачі кафедри. Кожен із студентів з зацікавленістю слухав усі доповіді.
Приємною несподіванкою і гордістю став подарунок для кафедри педіатрії КМУ від академіка, д.мед.н, професора, заслуженого діяча науки і техніки України – Богадельникова І.В.. Свою нещодавно надруковану книгу «Микроорганизмы – властители эволюции» він особисто вручив завідувачу кафедри педіатрії Заславській Г.О.
По закінченню конференції, студенти отримали не тільки сертифікат учасника, але і забрали з собою величезну кількість свіжих знань і актуальної інформації в галузі дитячої інфектології.

[slideshow_deploy id=’3059’]

02.12.2016
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери