ПОДІЇ | Всі Події

Призначено нового проректора з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи

З 1 вересня новим проректором з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи призначено Осокіну Ольгу Ігорівну, доктора медичних наук, професора, лікаря-психіатра вищої категорії.

Пані проректору підпорядковуватимуться наступні університетські підрозділи: деканати медичного, стоматологічного та фармацевтичного факультетів, Харківський інститут медицини та біомедичних наук, навчально-методичний центр, відділ аналізу документів про освіту, бібліотека та відділ виробничої практики.

(Народилася Ольга Ігорівна 1 січня в місті Донецьку. У 2002 році закінчила з відзнакою Донецький державний університет ім. М. Горького за спеціальністю «лікувальна справа» та Донецький інститут соціальної освіти за спеціальністю «психологія». У 2009 році захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності «медична психологія» на тему: «Медико- психологічна характеристика невротичних розладів у музично-педагогічних працівників». У 2015 році отримала атестат доцента кафедри психіатрії, психотерапії, наркології та медичної психології. У тому ж році захистила докторську дисертацію зі спеціальності «психіатрія» на тему «Перший епізод психозу у хворих на шизофренію: клініко-психопатологічні, психологічні та екзистенційно-особистісні закономірності відновлення соціального функціонування». У 2018 році отримала атестат професора кафедри психіатрії, психотерапії, наркології та медичної психології. З 2015 року завідувач кафедри психіатрії, психотерапії, наркології та медичної психології Донецького національного медичного університету, м. Краматорськ. З серпня 2020 року проректор з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи. Має вищу кваліфікаційну категорію з лікаря зі спеціальностей: «Психіатрія» (з 2015року); «Психотерапія» (з 2017року). Автор 135 публікацій, з них 90 наукових та 45 навчально-методичного характеру, серед них 8 монографій (у тому числі у співавторстві), 2 підручника, 17 навчальних посібників, 67 наукових статей у фахових виданнях (4 публікації у періодичних виданнях, які включені до Scopus та Web of Science), 15 тез доповідей, 36 методичних рекомендацій та вказівок).

21.09.2020
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери