ПОДІЇ | Всі Події

Приймальна комісія КМУ побувала у Київському фаховому медичному коледжі №3

16 березня 2023 року Приймальна комісія Київського Медичного Університету у складі директора директорату з питань освіти Гришкова Миколи Миколайовича та відповідального секретаря Приймальної комісії Єни Марини Сергіївни відвідала Київський фаховий медичний коледж № 3.

Представники Приймальної комісії організували для учнів виїзний День відкритих дверей, головним завданням якого було знайомство випускників коледжу з Київським Медичним Університетом, яких ми щасливі будемо бачити нашими майбутніми студентами.

Так, відповідальний секретар Приймальної комісії Єна Марина Сергіївна, розповіла учням про переваги навчання в Київському Медичному Університеті, про новітні підходи підготовки майбутніх лікарів та запросила на відкриті тренінги для вступників на медичний факультет, які проводяться у Центрі симуляційного навчання та оцінювання та для майбутніх стоматологів, що проводяться на стоматологічному факультеті КМУ.

Ми щиро вдячні адміністрації Київського фахового медичного коледжу № 3 за можливість поспілкуватись з випускниками коледжу. Раді будемо бачити їх студентами Київського Медичного Університету!

17.03.2023
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери