Президент Університету – заступник голови Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності

Вітаємо президента Київського медичного університету Олександра Валерійовича Поканевича з обранням заступником голови Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності.

Нові горизонти та нові виклики в Новому році – це чудовий початок! Щиро бажаємо плідної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях, а ця непроста й відповідальна робота нехай приносить задоволення і перемоги!

Переконані, що Ваш досвід, енергія, управлінський талант і організаторські здібності швидко об’єднають найкращих фахівців освіти для її стрімкого прогресу, адже майбутнє – це ми!

05.01.2022
КВІ
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
КВІ
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
КВІ
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
ТРА
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024