Президент Асоціації стоматологів України відвідала Київський медичний університет

На початку березня КМУ відвідала Президент ГО «Асоціація стоматологів України» (АСУ). д.м.н., проф. Мазур Ірина Петрівна. На засіданні Вченої ради Університету були обговорені шляхи подальшої співпраці, пані Ірина надала пропозиції щодо посилення інтернаціоналізації діяльності Університету та рекомендації про вдосконалення освітньої програми «Стоматологія».

Київський медичний університет протягом тривалого часу активно співпрацює з Асоціацією стоматологів України. Науково-педагогічні працівники, інтерни та студенти стоматологічного факультету із задоволенням беруть участь семінарах, науково-практичних конференціях, конгресах та з’їздах АСУ.

Президент Асоціації стоматологів України передала в дарунок університету науково-популярне видання “Українська наукова стоматологічна школа: історичні нариси”, присвячене століттю Української наукової стоматологічної школи. У книзі в хронологічній послідовності висвітлено етапи формування, становлення і розвитку школи, визначено події стоматологічної спільноти України. Представлено основні складові частини Української стоматологічної школи: стоматологічна освіта, фундаментальні наукові дослідження, система надання стоматологічної допомоги та діяльність громадських професійних організацій.

Окремий розділ цього видання присвячений Київському медичному університету, який вже більше 25 років готує професійні кадри зі спеціальності “Стоматологія”. Ми пишаємось, що серед всіх приватних медичних вузів, наш університет єдиний увійшов до змісту цієї книги та отримав заслужене визнання! Потужна наукова школа КМУ випускає досвідчених, кваліфікованих фахівців-стоматологів, приймає до навчання в інтернатурі, клінічній ординатурі, аспірантурі та докторантурі. Багато кандидатів та докторів медичних наук, що є нашими випускниками працюють у вищих медичних навчальних закладах по всьому світу.

03.03.2021
ЧЕР
XXVI урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021