ПОДІЇ | Всі Події

Президент Асоціації стоматологів України відвідала Київський медичний університет

На початку березня КМУ відвідала Президент ГО «Асоціація стоматологів України» (АСУ). д.м.н., проф. Мазур Ірина Петрівна. На засіданні Вченої ради Університету були обговорені шляхи подальшої співпраці, пані Ірина надала пропозиції щодо посилення інтернаціоналізації діяльності Університету та рекомендації про вдосконалення освітньої програми «Стоматологія».

Київський медичний університет протягом тривалого часу активно співпрацює з Асоціацією стоматологів України. Науково-педагогічні працівники, інтерни та студенти стоматологічного факультету із задоволенням беруть участь семінарах, науково-практичних конференціях, конгресах та з’їздах АСУ.

Президент Асоціації стоматологів України передала в дарунок університету науково-популярне видання “Українська наукова стоматологічна школа: історичні нариси”, присвячене століттю Української наукової стоматологічної школи. У книзі в хронологічній послідовності висвітлено етапи формування, становлення і розвитку школи, визначено події стоматологічної спільноти України. Представлено основні складові частини Української стоматологічної школи: стоматологічна освіта, фундаментальні наукові дослідження, система надання стоматологічної допомоги та діяльність громадських професійних організацій.

Окремий розділ цього видання присвячений Київському медичному університету, який вже більше 25 років готує професійні кадри зі спеціальності “Стоматологія”. Ми пишаємось, що серед всіх приватних медичних вузів, наш університет єдиний увійшов до змісту цієї книги та отримав заслужене визнання! Потужна наукова школа КМУ випускає досвідчених, кваліфікованих фахівців-стоматологів, приймає до навчання в інтернатурі, клінічній ординатурі, аспірантурі та докторантурі. Багато кандидатів та докторів медичних наук, що є нашими випускниками працюють у вищих медичних навчальних закладах по всьому світу.

03.03.2021
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери