НОВИНИ | Всі Новини
Презентація Київського медичного університету в Індії

З 31 липня розпочалась робоча подорож доцента кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії Керечанин Ірини Валеріївни до Індії з метою залучення на навчання абітурієнтів до Київського медичного університету. Протягом подорожі заплановано відвідування низки освітянських конференцій для промоції Університету. Так 2-го серпня проведено зустріч з абітурієнтами та їхніми батьками у місті Джинд, штат Харіяна (Jind, Haryana). Представника Університету урочисто вітали Голова міста Містер Вінод Ашри (Mr. Vinod Ashri) та Голова освітнього відділу штату Містер Раджеш Шарма (Mr.Rajesh Sharma). На конфереції презентовано переваги навчання в Україні – загалом, та в Київському медичному університеті – зокрема.

Приємним та несподіваним був візит батьків теперішніх студентів, які приїхали виразити свою повагу до представника Університету, що свідчить про високу лояльність. 3-го серпня було проведено пресс-конференцію з журналістами місцевої газети “Jind today”. Такий формат зустрічей – приклад сумісної роботи Університету та компанії Боб Трейд (Bob Trade), з якою Університет співпрацює протягом останніх років та залучає до навчання кращих та обдарованих студентів. Заплановані також зустрічі у місті Сонипат (Sonipat), окрузі Рохтак (Rohtak) та містах штату Панджаб (Punjab). Дякуємо за гостинність та будемо раді бачити громадян Індії на навчанні в нашому Університеті!

05.08.2019
ГРУ
13 грудня о 16:00
вул. Антона Цедіка, 7 (ст. м. Шулявська)