Платформа Labster – нові можливості інтерактивного навчання

Міністерство освіти і науки України та Labster – провідна платформа для віртуальних лабораторій та інтерактивної науки, оголосили про співпрацю.

Головна мета – забезпечення доступу до якісного дистанційного та змішаного навчання на платформі  Labster, що надає безкоштовний доступ до своїх інтерактивних курсів для всіх шкіл, коледжів та університетів України.

Платформа Labster пропонує нашому університету безкоштовний доступ до сотень віртуальних симуляцій з таких галузей:
• анатомії та фізіології;
• біохімії;
• біології;
• біотехнологій;
• хімії;
• наук про землю;
• мікробіології;
• фізики;
• загальних наук.

Кожен симулятор є повноцінним віртуальним комплексом з відеоінструкцією, теоретичними відомостями та інтерактивними вправами, що виконуються у 3D-середовищі сучасних віртуальних лабораторій. Платформа Labster забезпечує можливість самостійного підключення викладачами здобувачів вищої освіти з подальшим аналізом результатів їхніх робіт. Така взаємодія сприятиме подальшому вдосконалення у сфері забезпечення доступу до якісного дистанційного та змішаного навчання та підвищенню професійної компетентності науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти.

20  листопада 2023 року о 15:00 год. команда платформи Labster організовує проведення вебінару, метою якого є проведення презентації можливостей щодо доступних функцій платформи.

Посилання на вебінар: https://live.remo.co/e/ministerstvo-osviti-i-nauki-labs-2/register
Всі учасники вебінару отримають сертифікат, що підтверджує участь у заході.

17.11.2023
ГРУ
Заключна лекція з курсу “Лідерологія. Лідер і група (колектив) Team building” з подальшою видачею сертифікатів учасників
Заключний семінар-тренінг на тему: "Лідер і група (колектив) Team building. Частина 3" відбудеться вже 5 грудня 2023 року о 17:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, лекторій 224.
30 Листопада 2023
ГРУ
Презентація наукової спілки Київського Медичного Університету
Презентація відбудеться 8 грудня 2023 року о 15:00 адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
17 Листопада 2023