Підписано Меморандум з Державним експертним центром МОЗ України

Київський Медичний Університет розширює горизонти співпраці – 1 лютого 2023 року був підписаний Меморандум про співпрацю між КМУ та ДП “Державний експертний центр МОЗ України” (ДЕЦ).

Головною метою співпраці є розвиток кадрового потенціалу системи охорони здоров’я та вищої медичної, фармацевтичної освіти та науки.

У рамках Меморандуму заплановано співпрацю за такими напрямами: залучення викладачів, аспірантів, інтернів та студентів КМУ до роботи науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів тощо, що організовуються та проводяться ДЕЦ; залучення співробітників ДЕЦ до навчального процесу в Університеті; участь в обговоренні програм та інших навчально-методичних матеріалів, пов’язаних з підготовкою фахівців; проходження студентами навчальної, переддипломної, науково-дослідної практики на базі ДЕЦ; участь в організації та залученні фахівців ДЕЦ до заходів післядипломної освіти та безперервного професійного розвитку, що проводяться Університетом та інші спільні заходи.

Сподіваємось на тривалу і результативну співпрацю з нашими колегами з Державного експертного центру МОЗ України!

Фото ДП “Державний експертний центр МОЗ України”

03.02.2023
КВІ
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
КВІ
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
КВІ
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
ТРА
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024