ПОДІЇ | Всі Події

До уваги абітурієнтів! Отримайте сертифікат за проходження курсу з «Лідерології»!

Київський Медичний Університет розпочинає вступну кампанію 2023 року! Ми раді бачити у наших стінах абітурієнтів, які мріють пов’язати своє майбутнє з медициною, стоматологією, або фармацією.

Для наших вступників ми регулярно проводимо Дні відкритих дверей, тренінги з набуття медичних і стоматологічних навиків. Проте, надзвичайно важливим для майбутніх медиків є отримання додаткових скілів, зокрема формування лідерських навиків.

Тож, запрошуємо, у першу чергу абітурієнтів, а також студентів та інтернів на першу зустріч семінару-тренінгу “Лідерологія”, яка відбудеться 10 квітня 2023 року о 17:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2 ауд. 224.

Курс складається з трьох лекцій, після закінчення яких, ви отримаєте відповідний сертифікат. Для отримання сертифікату, вам обов’язково потрібно бути присутнім на всіх трьох семінарах-тренінгах!

Реєстрація – обов’язкова за посиланням

Ви можете долучитися до заходу у онлайн-форматі за посиланням

Під час семінару ви дізнаєтесь про важливі соціальні процеси домінування, управління малою групою, формування умінь і навичок побудови міжособистісних взаємин, здатності будувати конструктивні соціальні стосунки.

У програмі семінару:
1. Типи лідерів і лідерства.
2. Типи лідерства за групами ознак: ефективність, психологічні особливості лідера, стиль впливу на послідовників, масштаб діяльності.

Спікер зустрічі – Мелікова Катерина Ярославівна, магістр з педагогіки вищої освіти.

Запрошуємо відвідати наш тренінг, адже саме у Київському Медичному Університеті готують майбутніх лідерів, медичну еліту країни!

 

06.04.2023
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери