Основні переваги інтернатури в КМУ

Шановні випускники закладів вищої медичної освіти!

До кінця прийому документів до інтернатури залишився один тиждень! До 30 липня 2021 року ви ще встигаєте подати документи та навчатися у одній з кращих інтернатур України.

Основні переваги інтернатури в КМУ:
✔️ найкраща в Україні ціна на спеціальність «Стоматологія»
✔️ перша в Україні інтернатура на базі приватних клінік
✔️ в 2021 році нашими базами інтернатури є кращі приватні, комунальні та державні клініки, клініки Національної медичної академії України та Національної академії наук України – загалом понад 60 закладів охорони здоров’я
✔️ унікальна можливість зміни клінічної бази протягом навчання, якщо з якихось причин обрана база вас не влаштовує
✔️ лояльна ціна, що дуже важливо для молодих спеціалістів. Ваша економія мінімум 20-30%
✔️ 23 спеціальності
✔️ вибір з-поміж 5-10 клінік на одну спеціальність
✔️ конференції, семінари, майстер-класи для інтернів – формуєте своє портфоліо лікаря безкоштовно!
✔️ спеціальна ціна на курси професійної англійської мови для медичних працівників (проект створено за підтримки US Embassy, спільно з Georgia State University (USA) та St. Catherine University (USA)
✔️ безкоштовні тренінги для інтернів в Центрі симуляційного навчання та оцінювання КМУ
✔️ Talent Park та тренінги для розвитку soft skills, якщо ви хочете розвивати не лише клінічне, але й креативне мислення
✔️підготовка до КРОК-3 на власній онлайн платформі PreExam