ПОДІЇ | Всі Події

Оосновні тенденції вступу до інтернатури КМУ

Рухається до завершення вступна кампанія в інтернатуру КМУ. Підводячи підсумок можна стверджувати, що наша Унікальна пропозиція  – інтернатура на базі провідних сучасних приватних медичних клінік – виявилася успішною та ефективною.  Понад 60 % інтернів, що вступили до інтернатури КМУ, випускники інших вищих медичних закладів, які розуміють важливість доступу до знань та досвіду персоналу цих найкращих в Україні закладів в опануванні спеціальністю.

Наразі найбільш затребуваною спеціальністю є дерматовенерологія. Як клінічну базу для підготовки інтернів КМУ пропонує універсальну дерматологічну клініку Євродерм. Клініка оснащена новітньою базою діагностичного та терапевтичного обладнання. Фахівці клініки пройшли навчання у провідних клініках Європи, а науковими консультантами клініки є провідні дерматовенерологи України.

Дорогі випускники вищих медичних закладів, нагадуємо вам, що ви ще можете взяти участь у конкурсному відборі на безкоштовне навчання в інтернатурі в одній із найкращих клінік України «Добробут».

26.07.2016
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери