Очільник «Центру громадського здоров’я МОЗ України» прочитав лекцію студентам КМУ

Очільник «Центру громадського здоров’я МОЗ України» відвідав з лекцією Київський медичний університет

16 грудня Кузін Ігор Володимирович, в.о. генерального директора ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» відвідав Київський медичний університет. У своєму першому публічному виступі, за його словами, очільник Центру громадського здоров’я розповів студентам та інтернам КМУ про епідеміологічну ситуацію в Україні та світі. Зокрема, у презентації йшлося про види коронавірусних інфекцій, боротьбу України з пандемією, готовність вітчизняної медицини до цього випробування, ефективність локдауну і майбутні плани щодо проведення вакцинації.

Лекція викликала неабияке зацікавлення у присутніх. Слухачі поставили Ігорю Кузіну багато запитань, особливо їх цікавили питання майбутнього щеплення від коронавірусу та можливість захворіти коронавірусом повторно.

Дякуємо Ігорю Володимировичу за цікаву та корисну лекцію!

Дивіться повний виступ пана Ігоря тут.

Рекомендуємо подивитися, оскільки такої достовірної, актуальної та правдивої інформації щодо пандемії коронавірусної інфекції та майбутньої вакцинації ви не знайдете.

18.12.2020