Новини кафедри громадського здоров’я та мікробіології

15 лютого 2024 року під час практичного заняття з гігієни та екології студентами медичного факультету та викладачем кафедри громадського здоров’я та мікробіології Ангеліною Набок було відвідано лабораторію безпеки життєдіяльності та дитячого населення при ДУ “Інституті громадського здоровʼя НАМН України ім. О.М. Марзєєва”

Студенти медичного факультету 2-го курсу ознайомилися з методикою антропометрії та проводили її у підлітків, а також визначили мʼязеву силу за допомогою динамометра.

Завідувач лабораторії безпеки життєдіяльності та дитячого населення при ДУ “Інституті громадського здоровʼя НАМН України ім. О.М. Марзєєва”, доктор медичних наук, старший науковий співробітник Аліна Платонова разом із студентами навчальних груп провели обстеження навчальної аудиторії з освітлення:
– зробили заміри природного та штучного освітлення;
– розраховували відповідно до отриманих показників – коефіцієнт природного освітлення та світловий коефіцієнт;
– побачили принципи роботи люксметра Ю-116 та зробили заміри природного та штучного освітлення в навчальній аудиторії;
– побачили принципи роботи сучасного цифрового люксметру, який має два функціонали.

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024