ПОДІЇ | Всі Події

Запрошуємо вступати до Київського медичного університету!

Шановні абітурієнти!

Запрошуємо вас вступати до Київського медичного університету! Якщо ви мрієте стати лікарем, лікарем-стоматологом або фармацевтом – наші двері завжди відчинені для вас!

Ми пропонуємо навчання на наступних спеціальностях: 222 “Медицина” (денна форма навчання, термін навчання – 6 років), 221 “Стоматологія” (денна форма навчання, термін навчання – 5 років) та 226 “Фармація, промислова фармація” (денна та заочна форми навчання, термін навчання – 5 і 5,5 років).

Якщо ви закінчили медичний коледж, ви можете вступити на ІІ курс медичного та стоматологічного факультетів. Увага! Оновлені правила вступу дивіться у довіднику абітурієнта тут.

Заяви та документи приймаються з 29 липня до 23 серпня 2022 року за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, Student Services, перший поверх.

Також, запрошуємо вас взяти участь у найцікавішому заході вступної кампанії 2022 року – отриманні Університетського гранту на безкоштовне навчання. Заповнити анкету учасника можна за посиланням.

Лікарями не народжуються – ними стають у Київському медичному університеті!

Детальнішу інформацію дивіться у розділі “ВСТУП”.

16.06.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери