НОВИНИ | Всі Новини
Науково-практична конференція з міжнародною участю “Сучасні проблеми народної і нетрадиційної медицини”

16-17 жовтня відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю “Сучасні проблеми народної і нетрадиційної медицини” метою якої було звернути увагу науковців та громадськості на стратегічні аспекти розвитку НіНМ в Україні та подальша інтеграція у національну систему охорони здоров’я.

На фото Матяш М.М. — проректор з навчально-методичної роботи; д. м. н., проф.   Гарник Т.П.- зав.кафедри фітотерапії, гомеопатії та біоенергоінформаційної медицини; д. м. н., проф. Князевич В.М. –  зав. кафедри управління охороною суспільного здоров’я НАДУ при президентові України; к.м.н., доцентГорова Е.В. – начальник відділу з питань якості надання медичної допомоги МОЗ України

20.11.2014
ЛИС
Курс мануального масажу