Науково-практична конференція з міжнародною участю «МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНИЙ ПІДХІД В ПЕДІАТРІЇ ТА СІМЕЙНІЙ МЕДИЦИНІ»

КОНФЕРЕНЦІЯ ВНЕСЕНА ДО РЕЄСТРУ

КОНФЕРЕНЦІЙ МОЗ УКРАЇНИ

16 – 17 квітня 2015 р., м. Київ

Вельмишановні колеги!

Маємо честь запросити Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю на тему «Мультидисциплінарний підхід в педіатрії та сімейній медицині», яка відбудеться 16-17 квітня 2015 року в м. Києві, вул. Платона Майбороди 8 (у конференц-залі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України»).
На конференції висвітлюватимуться актуальні питання надання медичної допомоги дітям і матерям в умовах реформування галузі охорони здоров’я; науково-методичний супровід освітнього процесу в вищих медичних навчальних закладах; психологічні аспекти реабілітації дітей та учасників з зони АТО.

До участі в роботі конференції запрошуємо педіатрів, сімейних лікарів, лікарів інших спеціальностей, науковців, викладачів, аспірантів, інтернів та всіх зацікавлених осіб.
Початок роботи конференції 16.04.2015 р. о 10:00.
Реєстрація з 9:00 в холі конференц-залу ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України» за адресою: м. Київ, вул. Платона Майбороди 8.
17.04.2015 р. з 10:00 – продовження роботи в секціях (мастер-класи, школи-семінари).
Робоча мова конференції: українська, російська, англійська.
Бажаючим взяти участь у роботі конференції просимо надіслати текст публікації, анкету учасника на електронну адресу організаторів конференції до 1 квітня 2015 р.
Офіційна адреса оргкомітету конференції: м.Київ, вул. Л.Толстого 9.
Контактний телефон – 067 950 96 62 д.мед.н. Платонова Олена Михайлівна.
Електронна адреса: kmu_conf@ukr.net
Участь в конференції і публікація тез – безкоштовна.
[13:52:31] Zoya Budyanskaya: Вимоги до оформлення матеріалів конференції
«Мультидисциплінарний підхід в педіатрії та сімейній медицині»

Матеріали та заявки на участь у конференції просимо надсилати до 01.04.2015 року на контактну електронну адресу: kmu_conf@ukr.net з урахуванням наступних вимог:
Обсяг роботи до 2 сторінок тексту, набраного в редакторі Word, шрифт –Times New Roman, 14 кегль, міжрядковий інтервал – 1,5. Поля: зліва – 2,5см, справа – 1 см, зверху – 2 см, знизу – 2 см. Абзаци з 5-ї літери.
Формат файлу Microsoft Word 97/RTF (.doc). Кожен файл повинен включати одну працю. Назва файлу дається за прізвищем першого автора та порядковим номером тез (якщо автор надсилає більше однієї праці), наприклад: Шевченко1, Шевченко2.

Структура тез:
Назва праці – прописними прямими буквами п/ж.
П.І.Б. автора – прямими п/ж буквами.
Назва організації, міста, країни – п/ж курсив.
Вступ.
Мета роботи.
Матеріали та методи дослідження.
Результати дослідження та їх обговорення.
Висновки.
Список літератури (до 5 джерел).
Резюме англійською мовою до 5 рядків (назва статті, автори, анотація).
Дані про авторів (прізвище, адреса, ел. адреса, місце роботи або навчання, вчене звання, науковий ступінь, посада,телефон) просимо подати на окремій сторінці (в одному файлі з тезами).
За умови невиконання вказаних вимог та порушення терміну надання тез вони не публікуватимуться у збірнику матеріалів конференції.
Оргкомітет залишає за собою право на відбір та редагування матеріалів для друку.
Публікація тез – безкоштовна.

Програму конференції можна побачити ТУТ!

14.04.2015
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024