ПОДІЇ | Всі Події

Науково-педагогічні працівники ПВНЗ «Київський медичний університет» долучаються до конкурсу експертів наукових проектів

Науковий відділ ПВНЗ «Київський медичний університет» повідомляє, що Національний фонд досліджень України (далі – Фонд) формує Реєстр експертів для проведення наукової та науково-технічної експертизи проектних пропозицій, що будуть подаватися до Фонду на конкурс проектів з виконання наукових досліджень і розробок для отримання грантової підтримки.

Об’єктивна та незалежна експертиза є запорукою прозорої і неупередженої роботи Фонду, оскільки це важлива справа – сформувати Реєстр кваліфікованих фахівців, які можуть бути потенційними експертами.

Фонд запрошує всіх науковців долучитися до формування Реєстру експертів. До реєстрації запрошуються українські та іноземні вчені, які мають науковий ступінь, наукові публікації та досвід дослідницької роботи. Оцінку проектів експерти здійснюватимуть як на безоплатній, так і на платній основі, відповідно до «Норм оплати праці експертів, які залучаються для проведення державної наукової та науково-технічної експертиз, що проводяться за рахунок коштів державного бюджету», затверджених Наказом Міністерства соціальної політики України від 20.03.2017 № 434.

Звертаємо увагу, що реєстрація експерта не обмежує право науковця подавати проектні пропозиції на конкурси. У цьому випадку експерт не буде залучатися до проведення експертизи проектів у рамках конкурсу за тією ж тематикою, за якою він (вона) братиме участь у конкурсному відборі. Реєстрація експертів здійснюється на офіційному сайті Національного фонду досліджень України за посиланням.

З усіма питаннями стосовно реєстрації експертів можна звертатися до начальника управління забезпечення грантової підтримки Поєдинок Наталії Леонідівни – office.nrfu@gmail.com або support@nrfu.org.ua.

Реєстрація експертів на сайті не обмежена у часі, але оголошення першого конкурсу Фонду заплановано вже незабаром, тому прохання до експертів, по можливості, зареєструватися до кінця березня.

25.03.2020
ПОДІЇ | Всі Події
20
ЧЕР
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 20 червня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
13 Червня 2024
21
ЧЕР
Конференція “Розвиток цифрової освіти медичних та фармацевтичних працівників на етапах цифрової трансформації охорони здоров’я та розбудови електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ)”
Конференція відбудеться 21 червня 2024 року о 10:00 у флагманському кампусі Університету за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
19 Червня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери