Науково-педагогічні працівники ПВНЗ «Київський медичний університет» долучаються до конкурсу експертів наукових проектів

Науковий відділ ПВНЗ «Київський медичний університет» повідомляє, що Національний фонд досліджень України (далі – Фонд) формує Реєстр експертів для проведення наукової та науково-технічної експертизи проектних пропозицій, що будуть подаватися до Фонду на конкурс проектів з виконання наукових досліджень і розробок для отримання грантової підтримки.

Об’єктивна та незалежна експертиза є запорукою прозорої і неупередженої роботи Фонду, оскільки це важлива справа – сформувати Реєстр кваліфікованих фахівців, які можуть бути потенційними експертами.

Фонд запрошує всіх науковців долучитися до формування Реєстру експертів. До реєстрації запрошуються українські та іноземні вчені, які мають науковий ступінь, наукові публікації та досвід дослідницької роботи. Оцінку проектів експерти здійснюватимуть як на безоплатній, так і на платній основі, відповідно до «Норм оплати праці експертів, які залучаються для проведення державної наукової та науково-технічної експертиз, що проводяться за рахунок коштів державного бюджету», затверджених Наказом Міністерства соціальної політики України від 20.03.2017 № 434.

Звертаємо увагу, що реєстрація експерта не обмежує право науковця подавати проектні пропозиції на конкурси. У цьому випадку експерт не буде залучатися до проведення експертизи проектів у рамках конкурсу за тією ж тематикою, за якою він (вона) братиме участь у конкурсному відборі. Реєстрація експертів здійснюється на офіційному сайті Національного фонду досліджень України за посиланням.

З усіма питаннями стосовно реєстрації експертів можна звертатися до начальника управління забезпечення грантової підтримки Поєдинок Наталії Леонідівни – office.nrfu@gmail.com або support@nrfu.org.ua.

Реєстрація експертів на сайті не обмежена у часі, але оголошення першого конкурсу Фонду заплановано вже незабаром, тому прохання до експертів, по можливості, зареєструватися до кінця березня.