ПОДІЇ | Всі Події

Науковці Університету взяли участь у конференції “Вакцинація та спалахи в Україні. Вакцинація в контексті реформи охорони здоров’я 2019-2020”

Організація ефективної вакцинації дітей та дорослих з метою запобігання поширенню інфекційних хвороб залишається однією з нагальних проблем, які потребують якнайшвидшого вирішення в ході реформування вітчизняної системи охорони здоров’я. Різні аспекти вакцинації викликають жваву дискусію серед фахівців та в суспільстві. Не залишається осторонь цього процесу і Київський медичний університет.

Так, 16 грудня 2019 року, вчений секретар Гороховська Тетяна Володимирівна та завідувач відділу інтернатури Лихогра Ірина Петрівна взяли участь в роботі Четвертої щорічної конференції “Вакцинація та спалахи в Україні. Вакцинація в контексті реформи охорони здоров’я 2019-2020”, яка проводилася під егідою МОЗ України, Національної Служби Здоров’я України та ЮНІСЕФ. Під час заходу понад 200 представників експертного співтовариства з України та закордонних держав обговорили запровадження комплексу дієвих заходів з поширення достовірної інформації щодо профілактики інфекційних хвороб серед населення для підвищення усвідомлення громадянами небезпечних наслідків відмови від вакцинації.

З цікавими та змістовними доповідями виступили Міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька, експерт Офісу реформ Міністерства охорони здоров’я України Матвій Хренов, керівник програми ЮНІСЕФ в Україні з питань здоров’я, харчування та ВІЛ/СНІД Андрій Славуцький. Значну увагу в ході роботи конференції було приділено важливості ефективної взаємодії державних структур, законодавців, науковців, членів громадянського суспільства, лікарів та міжнародних організацій для покращення санітарно-епідеміологічної ситуації в Україні, що є необхідною передумовою викорінення суспільно небезпечних збудників інфекційних хвороб.

Жвавий обмін думками, блискучі виступи вітчизняних та закордонних спікерів, неповторна атмосфера креативності — все це зробило захід прекрасним майданчиком для об’єднання інтелектуальних зусиль представників різних сфер у вирішенні найактуальніших питань розбудови системи охорони здоров’я нашої держави.

20.12.2019
ПОДІЇ | Всі Події
20
ЧЕР
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 20 червня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
13 Червня 2024
21
ЧЕР
Конференція “Розвиток цифрової освіти медичних та фармацевтичних працівників на етапах цифрової трансформації охорони здоров’я та розбудови електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ)”
Конференція відбудеться 21 червня 2024 року о 10:00 у флагманському кампусі Університету за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
19 Червня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери