Науковці Університету взяли участь у конференції “Вакцинація та спалахи в Україні. Вакцинація в контексті реформи охорони здоров’я 2019-2020”

Організація ефективної вакцинації дітей та дорослих з метою запобігання поширенню інфекційних хвороб залишається однією з нагальних проблем, які потребують якнайшвидшого вирішення в ході реформування вітчизняної системи охорони здоров’я. Різні аспекти вакцинації викликають жваву дискусію серед фахівців та в суспільстві. Не залишається осторонь цього процесу і Київський медичний університет.

Так, 16 грудня 2019 року, вчений секретар Гороховська Тетяна Володимирівна та завідувач відділу інтернатури Лихогра Ірина Петрівна взяли участь в роботі Четвертої щорічної конференції “Вакцинація та спалахи в Україні. Вакцинація в контексті реформи охорони здоров’я 2019-2020”, яка проводилася під егідою МОЗ України, Національної Служби Здоров’я України та ЮНІСЕФ. Під час заходу понад 200 представників експертного співтовариства з України та закордонних держав обговорили запровадження комплексу дієвих заходів з поширення достовірної інформації щодо профілактики інфекційних хвороб серед населення для підвищення усвідомлення громадянами небезпечних наслідків відмови від вакцинації.

З цікавими та змістовними доповідями виступили Міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька, експерт Офісу реформ Міністерства охорони здоров’я України Матвій Хренов, керівник програми ЮНІСЕФ в Україні з питань здоров’я, харчування та ВІЛ/СНІД Андрій Славуцький. Значну увагу в ході роботи конференції було приділено важливості ефективної взаємодії державних структур, законодавців, науковців, членів громадянського суспільства, лікарів та міжнародних організацій для покращення санітарно-епідеміологічної ситуації в Україні, що є необхідною передумовою викорінення суспільно небезпечних збудників інфекційних хвороб.

Жвавий обмін думками, блискучі виступи вітчизняних та закордонних спікерів, неповторна атмосфера креативності — все це зробило захід прекрасним майданчиком для об’єднання інтелектуальних зусиль представників різних сфер у вирішенні найактуальніших питань розбудови системи охорони здоров’я нашої держави.

20.12.2019
The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021