Науковці КМУ підготували навчальний посібник з неврології “Clinical Neurology: Course of Lectures”

Ми пишаємося нашими вченими, які постійно займаються науковою роботою, беруть участь у науково-практичних конференціях і готують навчальні підручники, посібники та методичні видання.

У січні цього року завідувачем кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, доктором медичних наук, професором Копчак Оксаною Олегівною та професором кафедри, доктором медичних наук Бачинською Наталією Юріївною було підготовлено навчальний посібник з неврології “Clinical Neurology: Course of Lectures” для студентів англомовної форми навчання.

У навчальному посібнику в доступній формі викладено сучасну інформацію про етіологію, патогенез, діагностику та лікування більшості захворювань нервової системи. Актуальна на сьогодні інформація щодо ураження нервової системи при COVID-19 представлена розділі «Інфекційні захворювання нервової системи».

Навчальний посібник було затверджено до друку на засіданні Вченої ради КМУ в грудні 2020 року (протокол №4 від 1 грудня 2020 р.)

02.02.2021
The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021