Науковці КМУ підготували навчальний посібник з неврології “Clinical Neurology: Course of Lectures”

Ми пишаємося нашими вченими, які постійно займаються науковою роботою, беруть участь у науково-практичних конференціях і готують навчальні підручники, посібники та методичні видання.

У січні цього року завідувачем кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, доктором медичних наук, професором Копчак Оксаною Олегівною та професором кафедри, доктором медичних наук Бачинською Наталією Юріївною було підготовлено навчальний посібник з неврології “Clinical Neurology: Course of Lectures” для студентів англомовної форми навчання.

У навчальному посібнику в доступній формі викладено сучасну інформацію про етіологію, патогенез, діагностику та лікування більшості захворювань нервової системи. Актуальна на сьогодні інформація щодо ураження нервової системи при COVID-19 представлена розділі «Інфекційні захворювання нервової системи».

Навчальний посібник було затверджено до друку на засіданні Вченої ради КМУ в грудні 2020 року (протокол №4 від 1 грудня 2020 р.)

02.02.2021
ЧЕР
Екскурсія до клініки «Гармонія здоров’я»
Екскурсія відбудеться 18 червня о 15:00
15 Червня 2021
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021