Науковці КМУ – експерти Департаменту охорони здоров’я

Вітаємо вчених Київського медичного університету з призначенням експертами Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської державної адміністрації:

• Симонця Євгенія Миколайовича, декана медичного факультету КМУ, кандидата медичних наук, доцента, торакального хірурга – напрям «Хірургія. Судинна хірургія. Торакальна хірургія. Урологія. Проктологія. Комбустіологія. Ендоскопія»
  • Веселовську Наталію Миколаївну, доктора медичних наук, професора кафедри хірургічних хвороб №2, директора Київського міського офтальмологічного центру КНП «Київська міська клінічна лікарня №1» – напрям «Офтальмологія»
  • Гриневич Інну Володимирівну, кандидата медичних наук, доцента кафедри педіатрії КМУ – напрям «Генетика медична. Генетика лабораторна»

Вітаємо наших колег з високим призначенням і бажаємо подальших успіхів у зберіганні та покращенні здоров’я киян!

30.12.2020