Науковці КМУ – експерти Департаменту охорони здоров’я

Вітаємо вчених Київського медичного університету з призначенням експертами Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської державної адміністрації:

• Симонця Євгенія Миколайовича, декана медичного факультету КМУ, кандидата медичних наук, доцента, торакального хірурга – напрям «Хірургія. Судинна хірургія. Торакальна хірургія. Урологія. Проктологія. Комбустіологія. Ендоскопія»
  • Веселовську Наталію Миколаївну, доктора медичних наук, професора кафедри хірургічних хвороб №2, директора Київського міського офтальмологічного центру КНП «Київська міська клінічна лікарня №1» – напрям «Офтальмологія»
  • Гриневич Інну Володимирівну, кандидата медичних наук, доцента кафедри педіатрії КМУ – напрям «Генетика медична. Генетика лабораторна»

Вітаємо наших колег з високим призначенням і бажаємо подальших успіхів у зберіганні та покращенні здоров’я киян!

30.12.2020
ЧЕР
Екскурсія до клініки «Гармонія здоров’я»
Екскурсія відбудеться 18 червня о 15:00
15 Червня 2021
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021