Наші студентки-призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

14 квітня 2020 року відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році. Конкурс був організований Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця у незвичному форматі онлайн-конференції. Всього було представлено 17 наукових праць англійською мовою. Серед 17 робіт — 4 роботи підготували студенти-іноземці. У склад журі конкурсу ввійшли науковці провідних медичних університетів та науково-дослідних інститутів. Наш університет представила професор Пузанова Ольга Геннадіївна.

Студентські роботи оцінювалися за такими критеріями:
– актуальність, новизна та практична значимість роботи
– дизайн дослідження, аналіз та інтерпретація результатів
– якість усної доповіді
– вміння студентів відповідати на запитання
– активність під час науково-практичної конференції

Приємно відзначити, що студенти 6 курсу медичного факультету англомовної форми навчання Університету стали призерами конкурсу. Так, Соня Оморегіє Ійобоса та Олівіа Охікхуаре, виступили на першому етапі конкурсу в КМУ та були рекомендовані комісією до другого етапу, де, спочатку, комісія з НМУ ім. Богомольця провела аналіз і запросила до участі у другому етапі. Дівчата посіли третє почесне місце. Вони презентували результати дослідження та рекомендації щодо ведення дітей з набутим вітамін Д резистентним рахітом, що розвинувся на фоні лікування ВІЛ інфекції антиретровірусним препаратом Тенофовір. Робота виконувалась під керівництвом доц. Балацької Н.І. та асистента Сінгх О.О. на кафедрі дитячих хвороб.

Вітаємо наших студенток з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Доповіді можна переглянути за посиланням.

17.04.2020
СІЧ