Наші студенти взяли участь у Міжнародній олімпіаді з анатомії, гістології та патологічної анатомії

20 жовтня 2021 року наша команда знавців анатомії “Atlants KMU” взяла участь в Міжнародній олімпіаді для студентів з анатомії, гістології та патологічної анатомії (оnline), присвяченій 30-й річниці незалежності Республіки Казахстан. Олімпіада організовувалась з метою підвищення якості освіти, наукового потенціалу студентів та встановлення дружніх зв’язків між медичними закладами вищої освіти.

Організатор олімпіади – Казахський національний медичний університет імені С. Д. Асфендіярова, з яким Київський медичний університет нещодавно підписав меморандум про співпрацю. В олімпіаді брали участь студенти із 11 вищих медичних навчальних закладів Росії, Киргизстану, Казахстану та України. Київський медичний університет – єдиний приватний університет, що долучився до цього заходу та єдиний представник України.

Олімпіада складалася з кейсів з морфології, визначення назв епонімів, конкурсу капітанів та вікторини «Чотири картинки – одна відповідь». Готувала наших студентів до участі в олімпіаді кафедра анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії КМУ, зокрема її завідувач Керечанин Ірина Валеріївна, кандидат медичних наук, доцент і Санькова Лариса Юріївна, кандидат медичних наук, доцент.

Тож, вітаємо з гідним виступом на олімпіаді наших студентів:
1. Адуна Елайджа Афресіка, група Ма1910о (Гана) (капітан)
2. Rajvinder Kaur, група Ма1802о (Індія)
3. Мусах Абдул Рашид, група Ма1812о (Гана)
4. Знайко Дмитра, група МК1801 (Україна)
5. Музіпову Анастасію, група М1801 (Україна)
6. Іршадову Аміну, група М1804 (Україна)
7. Коломоєць Олексія, група М1802 (Україна)
8. Українець Ірину, група М1801 (Україна)

Дякуємо їм за те, що відгукнулися та погодилися відстояти честь Університету на цій міжнародній події! Ми пишаємося вами!

[slideshow_deploy id=’20816’]

Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024