Відбувся захист кандидатських дисертацій

22 березня 2024 року відбувся прилюдний захист дисертацій в галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина» наукова спеціальність «Акушерство та гінекологія» на тему: «Профілактика та лікування порушень у системі мати-плацента-плід у вагітних групи ризику розвитку прееклампсії» та «Оптимізація діагностики та профілактики гестаційних та перинатальних ускладнень у вагітних із обтяженим гінекологічним анамнезом» аспірантів Чермака Володимира Ігоровича та Андрійчук Тетяни Петрівни.

Дисертації виконано у ПВНЗ «Київський медичний університет» та НУОЗ України імені П. Л. Шупика. Наукові керівники: доктор медичних наук професор Сенчук Анатолій Якович, завідувач кафедри акушерства та гінекології та член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук професор Вдовиченко Юрій Петрович, перший проректор, професор кафедри акушерства, гінекології та перинатології НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Рішенням разової спеціалізованої вченої ради ДФ 26.613.167 Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, МОЗ України одноголосно присуджено Чермаку Володимиру Ігоровичу та Андрійчук Тетяні Петрівні ступінь доктора філософії з галузі 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина», наукова спеціальність «Акушерство та гінекологія».

Щиро вітаємо з захистом кандидатських дисертацій і бажаємо подальших наукових звершень!

Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024