ПОДІЇ | Всі Події

Наша студентка – учасниця Міжнародного конкурсу клінічного випадку GCCC

Наші студенти – найкращі! Не зважаючи на війну в Україні, вони продовжують підкорювати все нові й нові вершини, вже третій рік поспіль стаючи українськими національними переможцями у Міжнародному конкурсі клінічного випадку GCCC від компанії «DentsplySirona» і 2 червня представлятимуть нашу країну на міжнародному етапі!

Підготовка та безпосередня участь у конкурсі дозволяє нашим студентам вдосконалювати свою майстерність та закріплювати практичні навички необхідні в подальшій лікувальній справі.

На кафедрі терапевтичної стоматології та пародонтології (завідувач кафедри Копчак Оксана Вікторівна, доктор медичних наук, професор) та на базі СтоматЦентру «УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ» (директор Петрушанко Анатолій Михайлович) за підтримки компанії «DentsplySirona» (менеджер з клінічної освіти Оксана Докашенко) 16 травня відбувся ІІ (клінічний) етап Міжнародного конкурсу клінічного випадку GCCC 2022.

З бажаючих взяти участь після І етапу конкурсу (робота на фантомах), який відбувся 7 лютого, організаторами було відібрано роботи 3-х найкращих студентів. Ними стали: Карлова Валерія, Денисенко Альона та Черкасова Ольга.

Учасниці проводили лікування пацієнтів, що мали каріозні порожнини І та ІІ класів. Кожен етап лікування проходив під пильним наглядом та фіксацією у фотопротокол сертифікованим тренером компанії «DentsplySirona» – Дмитром Неліпою.

Обговоривши та оцінивши роботи учасників журі, що складається з сертифікованих тренерів-лікарів-стоматологів, оголосили результати. Згідно з ними: І місце посідає Денисенко Альона (4 курс).

Бажаємо Альоні перемоги у міжнародному етапі і вболіватимемо за неї в онлайн-форматі вже 2 червня!
Адміністрація Університету висловлює щиру вдячність компанії «DentsplySirona» і особисто Оксані Докашенко за підтримку конкурсу, а також за значний вклад в розвиток професійних навичок студентів.

Окрема подяка за підготовку студентів, організацію та проведення етапів конкурсу висловлюємо керівництву Університету КМУ в особі президента Поканевича Олександра Валерійовича та ректора Івнєва Бориса Борисовича, декану стоматологічного факультету – Тимченко Ірині Миколаївні, і викладачам кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології – Копчак Оксані Вікторівні, Черняк Світлані Ярославівні, та Береговому Олексію Олександровичу.

31.05.2022
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери