Молоді вчені КМУ відвідали тренінг Олени Труш «Особистий бренд лікаря, вченого, науковця – шлях до соціального визнання та фінансового успіху»

Члени студентського наукового товариства Університету відвідали тренінг Олени Труш «Особистий бренд лікаря, вченого, науковця – шлях до соціального визнання та фінансового успіху». Тренінг здійснювався в межах навчально-просвітницького циклу «Від ідеї – до дії», започаткованого Громадською Спілкою “Центр інновацій “Сходи в Майбутнє”, з метою партнерства ініціативних та підприємливих особистостей задля пошуку та впровадження інновацій в охорону здоров’я. Завдяки тренінгу молоді вчені мали змогу познайомитися з основами створення бренду, раціональними та емоційними вигодами від його побудови, способи його монетизації, управління, захист репутації бренду та його просування.

Дякуємо пані Олені за цікавий, інформативний та корисний тренінг, який допомагає студентам ставати фахівцями 21 століття!

ЧЕР
Екскурсія до клініки «Гармонія здоров’я»
Екскурсія відбудеться 18 червня о 15:00
15 Червня 2021
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021