Міжнародний тиждень обізнаності про вроджений бульозний епідермоліз

В останній тиждень жовтня у більшості країн світу відзначається Міжнародний тиждень обізнаності про вроджений бульозний епідермоліз (25-31 жовтня). Головна мета свята – підвищення обізнаності медичної спільноти щодо цього тяжкого рідкісного захворювання.

(Вроджений бульозний епідермоліз – це рідкісне генетичне захворювання, яке характеризується утворенням пухирів на шкірі та слизових оболонках. Через те, що шкіра при дотику таких пацієнтів схожа на крило метелика, їх називаю «метеликами». Бульозний епідермоліз – це не лише дерматологічна проблема, внаслідок уразливості шкіри та слизових оболонок, у діток розвиваються багато інших супутніх хвороб. Рання діагностика захворювання та знання особливостей догляду за такими пацієнтами дозволяє попередити багато ускладнень і полегшити перебіг захворювання.)

З нагоди цього дня, 26 жовтня 2022 року Дерев’янко Людмила Андріївна, кандидат медичних наук, доцент дерматології КМУ та президент МГО «Дерматологи-дітям» прочитає лекцію інтернам-дерматологам на тему: «Бульозний емідермоліз: сучасний погляд на проблему».

25.10.2022
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023