ПОДІЇ | Всі Події

Міжнародний день радіології

8 листопада відзначається Міжнародний день радіології (International Day of Radiology). Свято з’явилося в 2012 році, воно є спільною ініціативою Європейського товариства радіологів. Ця дата не випадкова, бо саме 8 листопада 1895 року вчений Вільгельм Конрад Рентген відкрив рентгенівське випромінювання, поклавши початок новому медичному напряму – радіології. Цікаво, що співавтором, а за деякими даними і першовідкривачем рентгенівських променів, вважається український вчений Іван Пулюй, який деякий час працював разом з Вільгельмом Рентгеном.

Радіолог (рентгенолог) – відповідальна і дуже важлива лікарська професія, в якій високі технології тісно взаємопов’язані з кваліфікацією і досвідом. Адже від достовірної постановки діагнозу залежить ефективність будь-якого виду терапії.

Девіз Міжнародного дня радіології 2022 – «Радіологи і радіографи, що підтримують пацієнтів». Головна мета цього дня – підтримка пацієнтів та заохочення їх у проходженні комп’ютерної діагностики.

Вітаємо лікарів-радіологів з цим святом, бажаємо професійного зросту, наснаги у щоденній лікарській практиці!

08.11.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери