ПОДІЇ | Всі Події

Міжнародний день фізіотерапії

8 вересня у багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день фізіотерапії, заснований у 1996 році за ініціативи Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (WCPT). Україна з 2010 року є асоційованим членом WCPT. У 2023 році Всесвітній день фізіотерапії присвячений профілактиці та лікуванню артриту. 

Фізіотерапія це один з найстаріших лікувальних напрямків медицини, що займається питаннями фізіологічного і лікувального впливу різних фізичних факторів на організм людини. За допомогою фізіотерапії найчастіше проводиться реабілітація пацієнтів, які страждають захворюваннями опорно-рухового апарату, нервової системи.

Напрямок фізіотерапії включає великий спектр різних лікувальних процедур, які покликані не тільки підтримувати здоров’я людини в нормальному, «робочому» стані, але й сприяють якнайшвидшому відновленню пацієнтів після операцій, серцево-судинних захворювань, травм, нападів (гострих станів) тощо.

Наразі питання фізіотерапії дуже актуальне, адже багато постраждалих у наслідок бойових дій українців проходять фізичну реабілітацію в Україні та за її межами. У Київському Медичному Університеті, зокрема у KMU POLISH CAMPUS планується відкриття  освітньої програми “Фізична реабілітація”.

Вітаємо лікарів-фізіотерапевтів з професійним святом! Дякуємо вам за те, що повертаєте пацієнтам якість життя та скорочуєте шлях до одужання!

08.09.2023
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери