ПОДІЇ | Всі Події

Міжнародний день ″Лікарі світу за мир″

Щорічно, 6 серпня проходить Міжнародний день ″Лікарі світу за мир″, започаткований в 1980 році. Він відзначається в день бомбардування японського міста Хіросіми 6 серпня 1945, коли загинуло понад 130 тисяч людей. Цей день нагадує про трагічні події, а також відзначає особливу роль лікарів в боротьбі за мир, адже головне покликання медиків – збереження життя та здоров’я людей.

Організація «Лікарі світу за запобігання ядерній загрозі» виникла у 1980 році у Франції в результаті відокремлення від іншої відомої міжнародної організації «Лікарі без кордонів». Cьогодні цей рух об’єднує в своїх рядах понад 200 тисяч лікарів.

На сьогодні, тема «Лікарі світу за мир» для України є дуже актуальною, бо наша країна переживає непрості часи – перебуває в умовах військового конфлікту. Українські лікарі часто працюють в екстремальних умовах, надаючи допомогу постраждалим в зоні проведення ООС.

Щиро дякуємо нашим лікарям, які самовіддано працюють в нелегких умовах та оберігають і рятують життя українських воїнів.

05.08.2021
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери