Майстер-клас грецького професора Kosmas Tolidis на кафедрі терапевтичної стоматології

Наприкінці минулого місяця на кафедри терапевтичної стоматології КМУ відбувся тренінг і майстер-клас грецького професора Kosmas Tolidis. У заході взяли участь викладачі кафедри, клінічні ординатори, аспіранти та студенти. Організатором події виступив провідний японський виробник стоматологічних матеріалів компанія ShoFu.

На майстер-класі викладачі і клінічні ординатори мали змогу познайомитися з новинками компанії ShoFu та детально попрацювати з техніками відновлення анатомічної форми зубів за допомогою гіомерів і скловолоконних штифтів. Колектив кафедри висловлює величезну вдячність за навчання і набуття цінного досвіду професору Kosmas Tolidis та організаторам, представникам компанії ShoFu: генеральному директору представництва компанії у східній Європі – Jörn Trocha, а також керівнику компанії у країнах Евразії та СНД – Sergej Jundt.

ВЕР
Курси з іридодіагностики