Лікарі-інтерни підвищують свій професійний рівень!

27-28 вересня 2018 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за ініціативою навчально-наукового центру радіаційної безпеки університету відбулася VII міжнародна конференція «Медична фізика – сучасний стан, проблеми, шляхи розвитку. Новітні технології».

Спікери наголошували, що конкурентоспроможність освітніх послуг на світовому ринку вимагає впровадження інновацій, створених завдяки досягненням науки, освіти та сучасних технологій, особливо зараз, коли ратифіковано угоду про асоціацію з ЄС.

У роботі конференції брали участь фахівці провідних вищих навчальних закладів, медичних закладів, наукових установ, представники урядових структур України.

Свою доповідь «Раціональна оцінка променевого навантаження пацієнта» презентував лікар-інтерн Київського медичного університету – Стрельцов Олександр Олександрович. Ця доповідь стала першим кроком до налагодження відносин між медичними фізиками та лікарями, найприємнішим фактом є те, що цей крок було зроблено з власної ініціативи нашого лікаря-інтерна. Завдяки цій доповіді під час конференції медичні фізики мали можливість дізнатися про реалії, з якими працюють лікарі під час діагностичних та лікувальних маніпуляцій, отримали інформацію про напрями, у яких необхідно розвивати медичну фізику в Україні. Доповідь нашого лікаря-інтерна викликала великий резонанс серед колективу медичних фізиків не тільки через зміст та актуальність, а й через той факт, що це перший за 7 років випадок, коли автором був лікар-інтерн.

Молодь Київського медичного університету завжди прагне до нових звершень на благо людства, а керівництво університету завжди це підтримує!

Усі присутні виступили за поглиблення подальшої співпраці для максимально ефективного втілення державної політики у галузі впровадження новітніх технологій та підготовки висококваліфікованих конкурентних кадрів для української держави.

16.10.2018
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024