ПОДІЇ | Всі Події

Лікарі-інтерни-неврологи, лікарі-інтерни-акушери-гінекологи, лікарі-інтерни-стоматологи пройшли тренінг з тактичної медицини

У Київському Медичному Університеті вже другий місяць поспіль тривають тренінги для інтернів на тему: “Тактична медицина в умовах бойових дій”. Так, з 16 по 19 лютого 2023 року біля 100 інтернів КМУ, прослухали теорію та відпрацювали практичні навики з тактичної медицини. Нагадуємо, що головна мета тренінгів надання своєчасної і правильної медичної допомоги в умовах бойових дій.

Тренінги проводять фахівці Respawn school разом зі спеціалістами Київського Медичного Університету на базі Центру симуляційного навчання і оцінювання.

(Довідка: школа першої допомоги Respawn school – команда сертифікованих інструкторів від УВМА МО України. Більше трьох років в складі Aid Brothers вони навчали людей по всій Україні надавати домедичну допомогу. На початку 2022 року зробили ребрендинг та продовжили справу, як Respawn School на чолі з Іриною Гурою).

Тренінги відбуваються згідно алгоритму MARCH в концепції TCCC (Tactical Сombat Сasualty Сare), яку рекомендується застосовувати у жовтій або зеленій зоні, коли лікар вже не перебуває під вогнем та може сконцентруватися на наданні допомоги пораненому в повному обсязі. Алгоритм визначає пріоритети і порядок дій в наданні допомоги пораненому.

Після складання заліків на засвоєння пройденого матеріалу, інтерни отримали сертифікати про проходження тренінгу. Тренінги є абсолютно безкоштовними для інтернів КМУ. Проходження тренінгу відбувається в межах виконання індивідуального плану інтерна та вноситься до цього плану.

Тренінги для наступної групи інтернів відбудуться 02-03 березня 2023 року. Запис на тренінг тут.

Увага! Шановні інтерни, відвідування тренінгів вимагає дотримання правил безпеки, з якими просимо ознайомитися тут. Зверніть особливу увагу на дотримання дрес-коду: обов’язково мати халат та змінне взуття! Дякуємо за співпрацю.

24.02.2023
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери