ПОДІЇ | Всі Події

Лікарі-інтерни-неврологи, лікарі-інтерни-акушери-гінекологи, лікарі-інтерни-стоматологи пройшли тренінг з тактичної медицини

У Київському Медичному Університеті вже другий місяць поспіль тривають тренінги для інтернів на тему: “Тактична медицина в умовах бойових дій”. Так, з 16 по 19 лютого 2023 року біля 100 інтернів КМУ, прослухали теорію та відпрацювали практичні навики з тактичної медицини. Нагадуємо, що головна мета тренінгів надання своєчасної і правильної медичної допомоги в умовах бойових дій.

Тренінги проводять фахівці Respawn school разом зі спеціалістами Київського Медичного Університету на базі Центру симуляційного навчання і оцінювання.

(Довідка: школа першої допомоги Respawn school – команда сертифікованих інструкторів від УВМА МО України. Більше трьох років в складі Aid Brothers вони навчали людей по всій Україні надавати домедичну допомогу. На початку 2022 року зробили ребрендинг та продовжили справу, як Respawn School на чолі з Іриною Гурою).

Тренінги відбуваються згідно алгоритму MARCH в концепції TCCC (Tactical Сombat Сasualty Сare), яку рекомендується застосовувати у жовтій або зеленій зоні, коли лікар вже не перебуває під вогнем та може сконцентруватися на наданні допомоги пораненому в повному обсязі. Алгоритм визначає пріоритети і порядок дій в наданні допомоги пораненому.

Після складання заліків на засвоєння пройденого матеріалу, інтерни отримали сертифікати про проходження тренінгу. Тренінги є абсолютно безкоштовними для інтернів КМУ. Проходження тренінгу відбувається в межах виконання індивідуального плану інтерна та вноситься до цього плану.

Тренінги для наступної групи інтернів відбудуться 02-03 березня 2023 року. Запис на тренінг тут.

Увага! Шановні інтерни, відвідування тренінгів вимагає дотримання правил безпеки, з якими просимо ознайомитися тут. Зверніть особливу увагу на дотримання дрес-коду: обов’язково мати халат та змінне взуття! Дякуємо за співпрацю.

24.02.2023
ПОДІЇ | Всі Події
14
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Запрошуємо вас на останній у цьому навчальному році День відкритих дверей, який відбудеться 14 червня 2023 року о 16:00.
31 Травня 2024
18
ЧЕР
Запрошуємо абітурієнтів на безкоштовний тренінг: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 18 червня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр Симуляційного Навчання та Оцінювання).
12 Червня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери