Благодійний фонд «Люди Об’єднані Україною» провів перше заняття з тактичної медицини

6 листопада 2023 року у Київському Медичному Університеті відбулося перше заняття з тактичної медицини для студентів КМУ. Провели заняття лектори благодійного фонду «Люди Об’єднані Україною», разом з його засновницею Чубук Аліною.

Під керівництвом британських друзів та партнерів фонду Ольги Клименко та Енді Дан студенти-медики опрацювали всі етапи (станції) надання медичної допомоги пораненому у зоні бойових дій.

Заняття поводитимуться і в подальшому у рамках меморандуму підписаного між університетом і благодійним фондом «Люди Об’єднані Україною».

Нагадуємо, фонд був створений у травні 2022 році для надання допомоги тим, хто перебуває на передовій лінії, захищаючи інтереси та територіальну цілісність України. Фонд проводить акції та збори коштів на придбання необхідного спорядження для військовослужбовців. Здійснює доставку продуктів харчування, медичних препаратів, товарів першої необхідності для осіб, які їх потребують та допомагає у відновленні інфраструктури.

Дякуємо за цікаве і корисне заняття та чекаємо на нові зустрічі!

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 23 травня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
17 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024