ПОДІЇ | Всі Події

Лекція з лапароскопічної хірургії

16 грудня 2015 р. спеціально для студентів КМУ хірургічний клуб “Armata manus” провів лекцію, присвячену лапароскопічній хірургії, – комплексу методів, що дозволяє істотно покращити якість надання хірургічної допомоги. Захід, що відбувався у приміщенні Національної медичної бібліотеки, був проведений у межах співпраці між Університетом і хірургічним клубом “Armata manus”, представником якого і був лектор – хірург Юрій Куценко, який за сумісництвом викладає дисципліну “Оперативна хірургія та топографічна анатомія” студентам англомовної форми навчання.

Оскільки на лекцію були запрошені студенти І-VI курсів всіх факультетів, а також інтерни, мовою заходу було обрану англійську, що цілком відповідає модерному та інтернаціональному духу, який є основою ідеології КМУ. В презентації було коротко описано механізм лапароскопічних оперативних втручань та приділено увагу основним групам захворювань, за яких лапароскопія є методом вибору. Крім того, Юрій Куценко звернув увагу на переваги та недоліки лапароскопічних втручань при різних варіантах патології.

Присутні студенти виявили велике зацікавлення у такому форматі навчання, адже гостьові лекції дозволяють зосередитися на окремих питаннях та медичних проблемах, часу для вивчення яких може не вистачати у насиченій базовій освітній програмі. Університет планує і надалі проводити додаткові лекції для своїх студентів з актуальних питань медичної галузі, залучаючи спеціалістів як з України, так і з-за кордону.

22.12.2015
ПОДІЇ | Всі Події
29
ЛИС
The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
29
ЛИС
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
30
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери