ПОДІЇ | Всі Події

Лекція з лапароскопічної хірургії

16 грудня 2015 р. спеціально для студентів КМУ хірургічний клуб “Armata manus” провів лекцію, присвячену лапароскопічній хірургії, – комплексу методів, що дозволяє істотно покращити якість надання хірургічної допомоги. Захід, що відбувався у приміщенні Національної медичної бібліотеки, був проведений у межах співпраці між Університетом і хірургічним клубом “Armata manus”, представником якого і був лектор – хірург Юрій Куценко, який за сумісництвом викладає дисципліну “Оперативна хірургія та топографічна анатомія” студентам англомовної форми навчання.

Оскільки на лекцію були запрошені студенти І-VI курсів всіх факультетів, а також інтерни, мовою заходу було обрану англійську, що цілком відповідає модерному та інтернаціональному духу, який є основою ідеології КМУ. В презентації було коротко описано механізм лапароскопічних оперативних втручань та приділено увагу основним групам захворювань, за яких лапароскопія є методом вибору. Крім того, Юрій Куценко звернув увагу на переваги та недоліки лапароскопічних втручань при різних варіантах патології.

Присутні студенти виявили велике зацікавлення у такому форматі навчання, адже гостьові лекції дозволяють зосередитися на окремих питаннях та медичних проблемах, часу для вивчення яких може не вистачати у насиченій базовій освітній програмі. Університет планує і надалі проводити додаткові лекції для своїх студентів з актуальних питань медичної галузі, залучаючи спеціалістів як з України, так і з-за кордону.

[slideshow_deploy id=’2370’]

22.12.2015
ПОДІЇ | Всі Події
20
ЧЕР
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 20 червня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
13 Червня 2024
21
ЧЕР
Конференція “Розвиток цифрової освіти медичних та фармацевтичних працівників на етапах цифрової трансформації охорони здоров’я та розбудови електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ)”
Конференція відбудеться 21 червня 2024 року о 10:00 у флагманському кампусі Університету за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
19 Червня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери