Лекція лікаря-алерголога Ольги Колеснікової «Молекулярна алергодіагностика – яскравий приклад персоніфікованого підходу до діагностики алергічних захворювань»

25 березня 2024 року відбулась лекція гостьового спікера, лікаря-алерголога медичного центру Divero Ольги Колеснікової на тему: «Молекулярна алергодіагностика – яскравий приклад персоніфікованого підходу до діагностики алергічних захворювань».

Присутні на лекції студенти та інтерни дізналися, що таке алергія, як на сучасному етапі проводиться діагностика алергії, які існують методи шкірного та лабораторного тестування. Було докладно роз’яснено, як правильно за допомогою молекулярної діагностики призначити персональну дієту, яка буде ефективна і водночас не знижуватиме якість життя пацієнта.

Обговорили, які методи лікування алергії існують. Чому важливо своєчасно поставити правильний діагноз і виявити клінічно значущу сенсибілізацію та вчасно провести алерген специфічну імунотерапію.

На прикладі клінічних випадків розібрали зі слухачами чому діагностика алергії тільки за допомогою шкірного тестування може призвести до хибнопозитивних результатів і внаслідок відсутності хорошого результату алерген-специфічної імунотерапії (АСІТ). І як правильно та вчасно проведена молекулярна діагностика підвищує шанси пацієнта отримати швидку та стійку ремісію після проведеної АСІТ.

Лекція дуже сподобалася присутнім, слухачі ставили питання безпосередньо по темі лекції, також обговорили питання лікарської алергії, гострих алергічних реакцій, анафілаксії, а також псевдоалергії.

Дякуємо пані Ользі Колесниковій за цікаву і корисну лекцію!

Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024