Курси тематичного удосконалення лікарів з актуальних питань народної та нетрадиційної медицини при Університеті віддзеркалюють концепцію створення самого університету як вищого медичного навчального закладу в діяльності якого реалізується тенденція відродження народної та нетрадиційної медицини і впровадження найбільш ефективних методів в практику охорони здоров’я.

Медичний університет має кафедри з основних напрямків народної та нетрадиційної медицини, навчальні та клінічні бази, кваліфікованих спеціалістів, якими створені і апробовані оригінальні авторські програми, зібрано банк даних ефективних методів народної та нетрадиційної медицини. Це все дозволяє на сучасному рівні проводити післядипломну підготовку лікарів — тематичне удосконалення з актуальних питань народної та нетрадиційної медицини у відповідній кількості годин, зокрема таких:

Термін навчання: 4 тижні.

Головним завданням курсів є підвищення кваліфікації фахівців з вищою медичною освітою з метою поєднання методів офіційної й народної та нетрадиційної медицини і впровадження їх в практику охорони здоров’я.

Тематичне удосконалення лікарів здійснюється на основі поєднання теоретичного навчання з практичним на клінічних базахуніверситету відповідних кафедр.

Навчання проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб відповідно до укладених угод.

По закінченню курсів тематичного удосконалення за умов виконання навчального плану і програм видається посвідчення встановленого зразку.

При подачі документів та оформленні договору на навчання необхідно при собі мати паспорт та диплом про освіту.

Документи приймаються за адресою:

03057 м. Київ, Антона Цедіка (Е. Потье), 7, каб. 24

Тел. +38 (044) 456-64-23, +38 (095) 278-82-58

19.01.2020
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021