Курси тематичного удосконалення лікарів з актуальних питань народної та нетрадиційної медицини при Університеті віддзеркалюють концепцію створення самого університету як вищого медичного навчального закладу в діяльності якого реалізується тенденція відродження народної та нетрадиційної медицини і впровадження найбільш ефективних методів в практику охорони здоров’я.

Медичний університет має кафедри з основних напрямків народної та нетрадиційної медицини, навчальні та клінічні бази, кваліфікованих спеціалістів, якими створені і апробовані оригінальні авторські програми, зібрано банк даних ефективних методів народної та нетрадиційної медицини. Це все дозволяє на сучасному рівні проводити післядипломну підготовку лікарів — тематичне удосконалення з актуальних питань народної та нетрадиційної медицини у відповідній кількості годин, зокрема таких:

Термін навчання: 4 тижні.

Головним завданням курсів є підвищення кваліфікації фахівців з вищою медичною освітою з метою поєднання методів офіційної й народної та нетрадиційної медицини і впровадження їх в практику охорони здоров’я.

Тематичне удосконалення лікарів здійснюється на основі поєднання теоретичного навчання з практичним на клінічних базахуніверситету відповідних кафедр.

Навчання проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб відповідно до укладених угод.

По закінченню курсів тематичного удосконалення за умов виконання навчального плану і програм видається посвідчення встановленого зразку.

При подачі документів та оформленні договору на навчання необхідно при собі мати паспорт та диплом про освіту.

Документи приймаються за адресою:

03057 м. Київ, Антона Цедіка (Е. Потье), 7, каб. 24

Тел. +38 (044) 456-64-23, +38 (095) 278-82-58

19.01.2020
ВЕР
Курси "Народна та нетрадиційна медицина"
Тривалість: 21.09.2020 - 26.02.2021
28 Лютого 2020