ПОДІЇ | Всі Події

Курси спеціалізації за фахом «Народна та Нетрадиційна Медицина» ​

Згідно наказу Міністерства охорони здоров’я України від 19.12.1997 р. №   360 «Провнесення до переліку лікарських посад у закладах охорони здоров’я посади „лікар з народної та нетрадиційної медицини“ головною метою післядипломної підготовки лікарів, за зазначеною спеціальністю, є підготовка висококваліфікованих кадрів, які можуть поєднати в своїй практиці теоретичні і практичні аспекти офіційної медицини та народної і нетрадиційної медицини.
На курсах спеціалізації за фахом „Народна та нетрадиційна медицина“ мають право навчатись лікарі, які вже мають післядипломну підготовку за напрямками базової медичної освіти, зі стажем практичної роботи не менше 3-х років після закінчення відповідної інтернатури (спеціальність „Лікувальна справа“, можливо „Педіатрія“, але за індивідуальним дозволом Міністерства охорони здоров’я України). Для лікарів, які закінчували базову вищу медичну освіту та післядипломну підготовку на контрактній основі стаж роботи до уваги не береться.

Термін навчання: 5 міс. (780 академічних годин), форма навчання: очно-заочна.

Очна форма навчання (492 годин) передбачає навчання на кафедрах і клінічних базах університету з окремих розділів народної та нетрадиційної медицини і має 2 цикли: перший — з обсягом 222 години, другий — з обсягом — 255 годин.
Заочна форма навчання (288 години) передбачає самостійне навчання. У програмі пропонуються питання для самостійної підготовки, література, тести для контролю рівня підготовки, перелік рефератів, які необхідно підготувати.

Навчальним планом і програмою передбачено підготовку фахівців з гомеопатії з основами біоритмології, рефлексотерапії, мануальної терапії, фітотерапії, основ біоенергоінформотерапії, іридодіагностики.
Після закінчення спеціалізації проводиться Державна атестація лікарів за фахом „Народна та нетрадиційна медицина“ згідно з нормативними документами МОЗ України з застосуванням тестових комп’ютерних програм. Лікарі, які успішно пройшли атестацію, отримують свідоцтво встановленого зразка про присвоєння кваліфікації „Лікар з народної та нетрадиційної медицини“, що дає можливість на отримання ліцензії МОЗ України за цією спеціальністю.
Фінансове та матеріальне забезпечення здійснюється за рахунок фізичних або юридичних осіб.

Курси спеціалізації проводяться згідно узгодженого графіку з Міністерством охорони здоров’я України:
16.01.13- 21.06.13
18.09.13- 21.02.14
20.01.14- 27.06.14

Перелік документів, що подаються для вступу на курси спеціалізації: 
— заява на ім’я ректора;
— 2 фотокартки 3×4;
— копія диплому про вищу медичну освіту з спеціальності „Лікувальна справа“ або „Педіатрія“;
— Копія сертифікату про присвоєння кваліфікації лікаря-спеціаліста з певної лікарської спеціальності, або копія документа про післядипломну підготовку за напрямками базової медичної освіти:
— Для тих хто має диплом про вищу освіту з спеціальності „Педіатрія“ необхідно надати індивідуальний дозвіл з Міністерства охорони здоров’я України про можливість проходження курсів спеціалізації за даним фахом;
— Для осіб, які закінчували вищий навчальний заклад на контрактній основі і не мають стажу роботи більше як 3 роки після закінчення відповідної інтернатури надається довідка з ВНЗ про договірні умови навчання;
— Витяг з трудової книжки;
— Ідентифікаційний код;

При подачі документів та оформленні договору на навчання необхідно при собі мати паспорт та оригінали перелічених документів.

Документи приймаються за адресою:
01004 м. Київ, вул. Л.Толстого,9, каб.4
Тел. (044) 234-25-84, (095) 278-82-58

 

КУРСИ ІНФОРМАЦІЇ ТА СТАЖУВАННЯ

Порядок проведення та організація підвищення кваліфікації лікарів (провізорів) на курсах інформації та стажування при Київському медичному університеті УАНМ проводиться згідно Закону України „Про вищу освіту“, наказу Міністерства охорони здоров’я України«Про подальше удосконалення системи післядипломної підготовки лікарів (провізорів) від 22.07.1993 N 166, наказу Міністерства освіти та науки України „Про затвердження Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах“ від 02.06.1993р. №161 та „Положення про підвищення кваліфікації лікарів(провізорів) на курсах інформації і стажування при Медичному університеті Української асоціації народної медицини“ від „_20_“ березня 2009 року.

Курси інформації і стажування є видом післядипломного навчання фахівців охорони здоров’я, що враховується при отриманні ними ліцензії на право займатися індивідуальною трудовою діяльністю.

Метою курсів є сприяння професійному та особистому розвитку лікарів (провізорів), поглиблення спеціалізації на робочому місці, придбання досвіду або підвищення кваліфікації за фахом на провідних кафедрах Медичного університету УАНМ протягом встановленого для кожного напрямку терміну.

До навчання на курсах інформації та стажування запрошуються лікарі (провізори), лікарі-інтерни, студенти останніх курсів медичних вузів і особи, які не мають медичної освіти, але практикують медичну діяльність в галузі народної та нетрадиційної медицини більше 3-5 років.

Підвищення кваліфікації на курсах інформації та стажування здійснюється за модульною системою по слідуючими напрямками:
– апітерапія
– ароматерапія
– основи аюрведичної медицини
– біоенергоінформотерапія
– гірудотерапія
– іридодіагностика
– гомеопатія
– лікувальний масаж
– мануальна терапія
– рефлексотерапія
– Су-Джок терапія
– точковий масаж
– фітотерапія
– Юмейхо-терапія
– електропунктурна діагностика

Тривалість навчання на кожному курсі визначається навчальними планами і програмою. Проведення та організація навчання на курсах інформації та стажування передбачено за очною, очно-заочною, дистанційною формою навчання та організацією виїзних циклів за попередньою домовленістю

Курсами інформації та стажування передбачається поглиблення професійних знань слухачів, умінь, практичних навичок у роботі відповідно до їх спеціальності та використовувати досягнення провідних фахівців університету в своїй практичній діяльності.

До навчання на курсах інформації та стажування запрошуються лікарі (провізори), лікарі-інтерни, студенти останніх курсів медичних вузів і особи, які не мають медичної освіти, але практикують медичну діяльність в галузі народної та нетрадиційної медицини більше 3-5 років.

Прийом слухачів на курси стажування та інформації здійснюється за прямими угодами юридичних та фізичних осіб
Вартість курсів встановлюється в залежності від обраного виду модуля.
Курсанти, які виконали всі вимоги навчального плану і програми, допускаються до складання заліку.
Лікарям (провізорам), які закінчили курси, та успішно склали залік, видається посвідчення державного зразку, а особам, які не мають медичної освіти, але практикують той напрямок, який був прослуханий на курсах інформації та стажування видається сертифікат університету.

Для того, щоб стати слухачем курсів інформації та стажування необхідно:
1. Отримати особисту карточку курсанта наступним шляхом: (звернувшись на посилання) або при особистій зустрічі з методистами відділу підвищення кваліфікації КМУ УАНМ.
2. Заповнити усі пункти карточки та передати у відділ.
Дізнатись про дату та місце проведення курсів інформації та стажування за адресою: 01004 м. Київ, вул. Л.Толстого,9, каб.4 або за телефоном (044) 234-25-84  або на посилання courses@kmu.edu.ua

Лікар (провізор), який прибув в університет на курси інформації та стажування, пред’являє:
— паспорт;
— диплом або завірену копію диплома про закінчення вищого навчального закладу;
— посвідчення про проходження кваліфікації (якщо таке є),
— свідоцтво або завірену копію про присвоєння кваліфікаційної категорії спеціаліста (якщо таке є). Заповнюється особиста карта курсанта.

Документи приймаються за адресою:
01004 м. Київ, вул. Л.Толстого,9, каб.4
Тел. (044) 234-25-84, (095) 278-82-58

30.04.2013
ПОДІЇ | Всі Події
14
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Запрошуємо вас на останній у цьому навчальному році День відкритих дверей, який відбудеться 14 червня 2023 року о 16:00.
31 Травня 2024
18
ЧЕР
Запрошуємо абітурієнтів на безкоштовний тренінг: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 18 червня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр Симуляційного Навчання та Оцінювання).
12 Червня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери