ПОДІЇ | Всі Події

Консультативний центр

Як відомо, відповідно до умов прийому до ВНЗ України в 2016 р. та Порядку подання і розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі, системою «Подання заяв в електронній формі» у повній мірі можуть скористатися тільки ті цьогорічні вступники, які мають атестат про повну загальну середню освіту та сертифікат ЗНО 2016 р. і бажають вступити на денну форму навчання. У зв’язку з численними зверненнями абітурієнтів, Міністерство освіти і науки своїм листом від 12 липня 2016 р. зобов’язало українські виші створити консультаційні центри при приймальних комісіях для надання допомоги абітурієнтам під час подачі заяв в електронній формі.

До речі хочемо повідомити, що у Київському медичному університеті такий консультативний центр був створений заздалегідь – ідея виникла на спільній нараді адміністрації та приймальної комісії. І коли 11 липня перші абітурієнти переступили поріг нашого Університету, на тих, хто прийшов із запитаннями щодо електронного вступу, вже чекали технічні консультанти і чотири комп’ютери, два з яких розташовані в окремій кімнаті. Ті, кому не вдається подати електронну заяву самостійно, мають можливість отримати допомогу, не лише завітавши за адресою: вул. Льва Толстого, 9, – проконсультуватися можна також за телефоном: 0442386858. За відгуками абітурієнтів і їх батьків, робота консультаційного центру значно спрощує цю поки що нову для багатьох процедуру електронного вступу.

Шановні майбутні студенти КМУ, ми завжди готові надати вам максимум потрібної інформації – звертайтеся, телефонуйте, заходьте на наш сайт.

15.07.2016
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери