ПОДІЇ | Всі Події

КМУ відвідала делегація посольства Японії та програми розвитку ООН

12 квітня у стоматологічному  корпусі Київського медичного університету відбулася зустріч, присвячена результатам реалізації в університеті проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні», в якій брали участь Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Й.В. п. Шігекі Сумі, директор ПРООН в Україні Ян Томас Хімстра, другий секретар посольства Японії в Україні Коджі Цуцуі, керівник проекту «Оперативне реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб України» Руслан Федоров, спеціаліст з питань працевлаштування ПРООН Олександра Целіщева, координатор грантів ПРООН Микола Смирнов та менеджер з комунікації ПРООН Олеся Парно.

Київський медичний університет на заході представляли президент Олександр Поканевич, в.о. ректора Борис Івнєв, проректор з міжнародних зв’язків Андрій Павлюченко, координатор проекту від КМУ, пров. спеціаліст відділу розвитку та інновацій Костянтин Балашов, а також фахівці, які є безпосередніми учасниками проекту: в.о. фінансового директора Лариса Маковеєва, доцент кафедри анатомії Наталія Ковальчук, лікарі стоматологічного центру «Університетський».

Захід розпочався з відвідування стоматологічних кабінетів, де члени делегації мали нагоду поспілкуватися з консультантами-стоматологами, які працюють в Університеті в межах проекту, та подивитися на сучасне обладнання, закупівля якого була співфінансована  Урядом Японії, ПРООН та КМУ. Делегація відвідала відділення терапевтичної й ортопедичної стоматології та кабінет променевої діагностики.

Після презентації про результати та особливості реалізації проекту в Університеті, яку зробив президент КМУ Олександр Поканевич,  сторони обмінялися думками про необхідність проектів соціальної відповідальності та перспективи продовження допомоги  тимчасово переміщеним особам в Україні. Детальніше Ви можете подивитися тут.

Також читайте твіти Яна Томаса Хімстра тут:

13.04.2016
ПОДІЇ | Всі Події
19
ЖОВ
Екскурсія до Національного музею історії медицини
Екскурсія відбудеться 19 жовтня 2021 року о 16:00.
07 Жовтня 2021
20
ЖОВ
Курси з народної та нетрадиційної медицини
Тривалість: 20.10.2021 - 17.11.2021
13 Вересня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери