КМУ – учасник Міжнародної науково-практичної конференції «Annual Young Medical Scientists’ Conference 2019»

Минулого тижня на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольца відбулася конференція молодих вчених, до якої долучилася і кафедра дитячих хвороб Київського медичного університету.

У конференції взяли участь 320 делегатів і 290 вільних слухачів з закладів вищої освіти Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Харківської, Львівської, Івано-Франківської, Одеської, Запорізької та інших областей України, а також представники Білорусі, Азербайджану та Швейцарії.

Загалом на конференції було представлено більше 200 наукових робіт. Особливо актуальним питанням стала проблема раціонального використання антибіотиків та антибіотикорезистентність.

Участь у конференції взяла студентка 6-го курсу групи М1405 медичного факультету Катерина Жовтенко. Її доповідь на тему «Віруліцидна активність дезінфектантів різних хімічних груп щодо ротавірусів на моделі in vitro» базувалась на матеріалах досліджень, які проводила кафедра дитячих хвороб у пологових будинках міста Києва.

Організація подібних конференцій вже давно стала гарною науковою традицією, яка дозволяє молодим вченим продемонструвати широкому загалу результати своїх досліджень та обмінятися досвідом.

The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021