КМУ УАНМ Оголошує конкурс в аспірантуру, магістратуру, клінічну ординатуру.

ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

“КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УАНМ”

Оголошує конкурс в аспірантуру, магістратуру, клінічну ординатуру:

• В аспірантуру (денна форма) зі спеціальностей: внутрішні хвороби, хірургія, фармацевтична хімія та фармакогнозія, стоматологія.
  • В заочну аспірантуру зі спеціальностей: акушерство і гінекологія, внутрішні хвороби, хірургія, фармацевтична хімія та фармакогнозія, стоматологія.
  • В магістратуру зі спеціальностей: акушерство і гінекологія, внутрішні хвороби, хірургія, фтизіатрія, травматологія, патологіяна анатомія, стоматологія.
  • В клінічну ординатуру зі спеціальностей: терапія, хірургія, інфекційні хвороби, патологічна анатомія,  фтизіатрія, травматологія, терапевтична стоматологія, ортопедична стоматологія, ортодонтія, дитяча стоматологія.

– Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи: заява на ім’я ректора, особливий листок по обліку кадрів, копія диплома, копія сертифіката про присвоєння звання лікаря-спеціаліста, копія трудової книжки, характеристика з місця роботи, автобіографія, медична довідка (форма 086-У); копія паспорта (стор. 2,3,11), копія ідентифікаційного коду. Особи, що вступають до магістратури (або клінічної ординатури без відповідного стажу), подають рекомендації Вченої Ради вищого закладу освіти.

– Особи, що вступають до аспірантури, подають ксерокопії друкованих наукових робіт або реферат за спеціальністю.

Прийом документів: в аспірантуру – з 1 листопада до 15 листопада 2013 р., у клінічну ординатуру та магістратуру – з 19 серпня до 30 серпня 2013 р.

04.07.2013
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021