КМУ провів тренінг з тактичної медицини для студентів і викладачів Обухівського медичного фахового коледжу

Триває профорієнтаційна робота Київського Медичного Університету з медичними фаховими коледжами Києва і Київської області. 20 березня 2024 року представники Київського Медичного Університету зустрілися з керівництвом і студентами Обухівського медичного фахового коледжу, який спрямований на підготовку майбутніх фельдшерів та медичних сестер. На зустрічі було багато зацікавлених студентів, перед якими виступив відповідальний секретар приймальної комісії КМУ, Олександр Олегович Мартинчук, який зацікавив презентацією про університет та про правила прийому 2024 року.

Студенти коледжу під керівництвом експерта з організації симуляційного навчання та оцінювання Владислава Деревенка опрацьовували практичні навички з надання першої невідкладної домедичної допомоги пораненому в умовах бойових дій.

Після тренінгу, всі учасники отримали сертифікати про проходження тренінгу з тактичної медицини.

Висловлюємо подяку всім учасникам за їхню активність під час проведення тренінгу. Пам’ятаймо, освіченість та саморозвиток – запорука успіху! Разом прямуємо до перемоги!

Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024